KİTAP HAKKINDA

Microlight ile uçma tutkum uçan bir şeyleri, değil bulmanın görmenin bile pek mümkün olmadığı zamanlarda Uçantürk dergisinin verdiği bir tam sayfa posterle başladı. O zamanlar microlight benim için ulaşılabilir olmaktan çok uzaktı. Bu dönem, aynı zamanda hayretler içinde uçuşunu izlediğimiz yamaç paraşütünün  icadı, dünyada hızla yayılışı ve uçma tutkunlarına umut ışığı olma yıllarına da denk geliyor.

Microlightla uçmayı sağlayacak bir kurs olmadığı için “ben de hiç yoktan yamaç paraşütü öğreneyim ve uçayım” düşüncesiyle kısa süren bir paraşüt macerası yaşadım, fazla sağlıklı bir başlangıç değildi ve uzun da sürmedi… Nihayet 2003 yılında Adana'da aldığım eğitim ile microlight lisansına sahip olup göklere kanat açtım.

Fotoğrafla tanışmam ise 13 yaşında, çırak olarak çalıştığım bir fotoğraf stüdyosunda başladı. Her ne kadar bir çırak olarak fotoğraf çekmesem de karanlık oda ve çekim stüdyosunun kokusu yüzünden olsa gerek, fotoğrafa hep ilgili ve meraklı oldum. Uçarken çektiğim fotoğraflardan oluşan "Gökyüzünde Özgürlük Molası" işte bu meraklarımın bir bileşkesi...

Alaçatı - Çeşme Hava Fotoğrafları

Demo için lütfen tıklayınız

" Alaçatı - Çeşme Hava Fotoğrafları " kitabını satın almak için

[email protected]alacati.com adresine mail atabilir veya

0 532 668 74 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.